Keresés


Üdvözlünk a weboldalunkra

 

 
Az oldal erotikus tartalmú, belépés csak 18év felett ! 
A weboldal felnőtt, erotikus tartalmat szolgáltat,amely bizonyos személyek számárá sértő, visszataszító, el nem fogadható lehet. 
Az oldal használatával kijelented, hogy ilyen tartalom megtekintése nem tiltott neked és nem sérti erkölcsi értékeidet. 
A site használatával elfogadod a következőket: 
* Elmúltál 18 éves (vagy 21 ahol nem 18 év a nagykorúság korhatára) 
* Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek (vagy 21, ahol nem 18 év a nagykorúság korhatára) a hozzáférést jelen site tartalmához. 
* Elfogadod és garantálod, hogy nem vagy olyan állami ügynökség tagja ahol nem engedélyezett a szexuális tartalom megjelenítése. 
* Elfogadod és garantálod, hogy nem fogod használni/megtekinteni az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel megszeged a törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát. 

 

""Gyere játssz még velem

Kicsit rázd meg nekem

Így jó ó óóó

Mond hogy ó óóó

Indul a parti,remélem nem mész el

Itt van a Zsubaba  ,tudom még emlékszel

Ahogyan meglátsz meg rázod a tested

Olyat teszek amitől jobb lesz a kedved

(Jééh)

verse:

Ma éjjel mindenféleképpen

Magasan szálljunk fent az égen (gen, gen,ge gegeeee)

 

Gyere játssz még velem

Kicsit rázd meg nekem

Így jó ó óóó

Mond hogy ó óóó

BASS

 

Unatkozni mellettem biztos, hogy nem fogsz

Vigyázz velem, mert a végén még megszoksz

Minden ami eddig őrültségnek hangzott

Add ki magadból , csináljál nagy hangot

 

Csak egy játékos vagyok velem jó vigyázzatok 

Mert a MODELLRE, még egy lapáttal én rá rakok

Így pörgésben maradsz, észre veszed hogy haladsz

Velem együtt jól mulatsz a világnak PEACE-t mutatsz

(Jééh)""""

Szeretem a munkámat. Olyan jó látni, hogyan változnak tanulóink az órák során. Tele félelemmel, előítéletekkel, gátlásokkal lépnek be hozzánk az első találkozásunk alkalmával, de a modelkedés előrehaladtával egyre nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá válnak.
Hiszünk bennük. Küzdenek óráról- órára azért, mert megértették, hogy ez egy lehetőség…és mert szívükbe zárták az álmaikat…a mi álmainkkal együtt.

Figyelmeztetés a felhasználók számára

 

 

Meg kell tanulnia szeretni önmagát, ki kell tudnia fejezni nőiességét, meg kell találnia saját stílusát. Nem egyszerűen modelleket szeretnénk képezni az iskolában. Azért válogattunk össze profi manökeneket,fotóst,sminkest és személyi edzőt - akik iskolánkban dolgoznak- mert mi az egyéni stílusnak szeretnénk teret adni. A mai rohanó világban, ahol a reklámok által ontott „mű” szépségek vannak jelen mindenütt, mi a valódi szépséget szeretnénk visszavarázsolni. A szépség pedig mindenkiben megvan. A mosolyban, a pillantásban, a tartásban, egy gyönyörű járástechnikában.

  • Aki hozzánk jelentkezik az sokat fog tanulni és látni, de még többet fog saját magából meglátni.

Az iskola bepillantást enged a divatvilág kis szeletkéjébe, és a tanfolyam után eldöntheted, valóban érdekel komolyabban a szakma, vagy csak egy kellemes élménnyel lettél gazdagabb. Az alapokat mi megadjuk neked , nincs más dolgod csak legyél partnerünk ebben és tiszta szívvel, keményen dolgozzál velünk

Akarom én is hidd csak el,

Most nem a rossz dumád érdekel,

más kell nekem 

A választ gyorsan döntsük el, a test beszél, hallani kell,

érezz velem 

Úgy érzem végem,

bár a lázam már rég nem mértem,

magam sem értem, mi van velem...

Unalmas így minden, 

Másom nincsen, csak a féltett kincsem,

kirkk-krakk, csattanhat a bilincs...

jó-jójójó, kell a szád még, óhóhóhó ez a játék

És angyal bohón, nézd mit tett velem...

meg kell tennem, meg szereztem,

hittem benne ,eltemettem

éld át, a vágy most hogy tüzel

az a szép, az a szép, hogy kérek még

Most én vagyok akaratod rabszolgája,

Jól csinálod, ez a haladó pálya,

nagy a szád, aztán másod is nagy legyen,

haragban a férfiakban nem lesz kegyelem,

é-jó, keményen alázni, ó-hó, míg a tempót felveszem,

é-jó, ez zsubaba babiez,ne zsubaba babiez nekem,

sajnálom bébi, ezt nem lehet így túlélni,

nem fogom kérni, csak elveszem...

Ne hallgass én se tenném, csak álmodat újra elvenném, 

Így jár az, aki szemtelen velem...

jójójójó, kell a szád méh, óóóó, ez a játék,

És angyal bohón nézd mit tett velem...

meg kell tennem, meg szereztem,

hittem benne, eltemettem,

Éld át, a vágy most hogy tüzel,

Az a szép, az a szép, hogy kérek még

akarom, de félek jó de mégis kinek, kinek)

 

Képgaléria: Kezdőlap

Újdonságok

Információ látogatók számára

2012.05.03 19:52
  Kezdő és haladó modellek részére nyújtjuk portfólió szolgáltatásainkat. A portfóliók szetenderd, 24x30 centiméteres méretéhez igazodva általában tíz kész képet adunk át.  Egyedi portfóliók grafikai megvalósítását is magunkra vállaljuk. A...

A honlap üzembe lett helyezve

2012.05.03 19:51
  FIGYELMEZTETÉSEK! Ne engedd, hogy rajtad gyakoroljanak. Ha mégis, akkor azért ne fizess - hiszen a fotósnak is fizetnie kellene a modelldíjadat! Ezen kívül kérd írásba foglalva, hogy nem használják fel a képeidet sehová az...